ליווי אסטרטגי

יזמות חברתית

בתמונה – מוחמד יונס זוכה פרס נובל על הקמת תשתית למיקור הלוואות ששיפרה משמעותית את היכולת של אנשים במצבי מצוקה להתקיים ולפתח את עצמם בכל הרמות.

אני מאמינה בבני אדם, וביכולתם לברוא עולם טוב יותר, יחד. אני מאמינה במנהיגות וניהול מעוררי השראה. זו הסיבה שאני ממוקדת תמיד באנשים, ובייחוד במשוגעים, במעולים, במצטיינים. בחולמים.

ככל שמטפסים גבוה יותר לצמרת הארגונית והניהולים – רבים הסיכונים ועימם הבדידות, ועולה המורכבות של הצרכים. אני רואה שליחות לסייע לכם להוביל את שינוי משמותי, אם אתם חולמים על כזה, שיסייע לארגון שלכם לשגשג, ולהביא תוצאות וגם טוב עולם. אם הצוות שלכם ובראש וראשונה אתם עצמכם תהיו מחוברים לא רק למנהיגות שלכם, אלא גם לשליחות שלכם, ותפעלו להגשימה בעבודה ובחיים הפרטיים, ללא לאות.

אני מנהלת ויזמית סדרתית

הקמתי ניהלתי והייתי שותפה להקמת ארגונים רבים, ולכן אני מבינה היכן אתם נמצאים. בשנים הללו התפתחה בי תשוקה והבנה מעמיקה בנושאי יזמות ניהול מנהיגות והובלת שינויים. יש קשר בין הללו לבין שינויים פנימיים שאנו עוברים.

ליצור קשר: 

אם אתם צריכים ליווי ממוקד ברמת העיצוב והאסטרטגיה בלבד – אני מזמינה אתכם ליצור קשר בטלפון: 052-4368901, או בדוא”ל: michalhemmo@gmail.com

לאחר שיחה טלפונית קצרה נחליט יחד האם להתקדם לפגישת אפיון ראשונה.

דוגמה 1: קרן אשראי לאלכ”רים

אחד המיזמים הלאומיים המרתקים המתבשלים בימים אלה הוא קרן הלוואות לעמותות וארגונים ללא כוונת רווח (אלכ”רים, שיכולים גם להיות אוניברסיטאות או בתי חולים.

אני מלווה את היזמים והקרן מעל שנתיים, ומקווה שבקרוב הכסף יגויס והקרן תושק.

הקרן עצמה אגב תפעל בכוונת רווח, ותהיה עסק חברתי, כי המשקיעים עושים זאת במטרה לקבל תשואה כלכלית בצד תשואה חברתית.

דוגמה 2: חממת החלומות

דוגמה נוספת למיזם מרתק שליויתי בשנתיים האחרונות ומצאתי מרתק הוא ‘חממת החלומות’ שתקום אני מקוה בראשון לציון. זוהי חממה המטפחת חלומות וחולמים בנושאי יזמות חברתית הקשורים לעתידה של החברה הישראלית והאנושית כולה. חממה המעודדת ייצור חלומות וחזון ויוצרת שיח ומחויבות ציבורית בישראל על בסיס חלומות אלה – כמפיחי תקווה ואופטימיות וכתשתית ללכידות חברתית.

אנו מאמינים שחלומות הם מנוע לשינוי חברתי ולתקווה.

 

 

שלכם ובשבילכם,

ד”ר מיכל חמו לוטם

1 תגובה

פינגבקים וטרקבקים

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*